18
March
2018

Dzień Kolorowej Skarpetki

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Stowarzyszenie Zespolaki oraz Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park zapraszają na IV Zlot Rodzin Dzieci z Zespołem Downa pod nazwą „Dzień Kolorowej Skarpetki”.

21 marca obchodzony jest Światowy Dzień Zespołu Downa z tej okazji, nieco wcześniej, bo 18 marca 2018 o godz. 9.30 w Centrum Zabaw Rodzinnych FAMILY PARK odbędzie się IV Zlot Rodzin Dzieci z Zespołem Downa.
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z zespołem Downa wraz z rodzeństwem i rodzicami. Dla naszych gości przygotowaliśmy miłą zabawę, ciekawe atrakcje, słodki poczęstunek.

Biletem wstępu jest zapisanie się na zlot i założenie dwóch nie do pary, kolorowych skarpetek symbolizujących tolerancję i zrozumienie dla osób z Zespołem Downa.

Osoby zainteresowane udziałem w zlocie proszone są o kontakt ze Stowarzyszeniem Zespolaki i zgłaszanie swojego uczestnictwa pod adresem email: kuspa@zespolaki.pl lub nr tel: 603 040 276. W zgłoszeniu należy podać liczbę i wiek dzieci oraz liczbę opiekunów.

Zapraszamy do zapisów, liczba miejsc ograniczona.

dzień kolorowej skarpetki, zlot rozdzin dzieci z zespołem downa

Awwwards