21-
March
2016

Dzień Kolorowej Skarpetki

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Fundacja Profesora Ciekawskiego i Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park, po raz kolejny dołączyło do grona światowych organizatorów działań na rzecz osób z Zespołem Downa!

Już po raz 4 Fundacja Profesora Ciekawskiego z Bydgoszczy, zaprasza do udziału w kampanii edukacyjno-informacyjnej na rzecz osób z Zespołem Downa “Dzień Kolorowej Skarpetki 2016”.
Patronat nad wydarzeniem objęło ponownie Down Syndrome International.
Tak niewiele trzeba aby przyłączyć się do akcji!
Niechaj tegoroczną wiosnę powitają tysiące kolorowych skarpetek!

W dniach od 14 marca do 21 marca zachęcamy szkoły i przedszkola do przeprowadzenia “Dnia Kolorowej Skarpetki“, poprzez zachęcenie nauczycieli i uczniów do założenia dwóch różnych skarpetek. Czekamy na zdjęcia w kolorowych skarpetkach pod adresem konkurs@familypark.pl do wygrania wycieczka do Family Park lub pokazy Profesora Ciekawskiego.
Zachęcamy do promowania wydarzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz witryny internetowej szkoły/przedszkola.
W niedzielę 20 marca 2016 w Bydgoszczy, odbędzie się II Zlot Rodzin Dzieci z Zespołem Downa!

Awwwards