05
October
2017

III Forum Rodziny

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

PRZYJDŹ NA TARGI FIRM PRZYJAZNYCH RODZINIE!

W sobotę, 14 października odbędzie się w Bydgoszczy III Forum Rodziny i towarzyszące temu wydarzeniu Targi firm przyjaznych rodzinie. Oprócz kilkudziesięciu podmiotów, które przedstawią swoją ofertę dla rodzin odbędą się także bezpłatne wykłady dla rodziców, a na dzieci i małe i duże czekać będzie wiele atrakcji. Forum, już po raz trzeci, odbywa się w celu promocji Programu „Bydgoska Rodzina 3 plus”.

14 października na stadion CWZS Zawisza przeniesie się między innymi Family Park. Za co dzieci kochają Family Park? Wiadomo! Za dobrą zabawę, wspaniałe animacje i kolorowe atrakcje. Tego wszystkiego nie zabraknie podczas III Forum Rodziny. Nasi animatorzy zadbają o dobry humor najmłodszych uczestników Forum. Będą zabawy, konkursy, animacje!

Każda mała buzia wyjdzie z Forum radosna i kolorowa 🙂
Zapraszamy na malowanie buziaków i wesołe balonowe zwierzątka.

Nie zapominajmy, że Family Park to nie tylko wspaniali Animatorzy, ale też Edukatorzy, którzy w Pracowni Profesora Ciekawskiego odkrywają przed najmłodszymi tajemnice nauki. Fundacja Profesora Ciekawskiego przy Family Park zaprasza Gości III Forum Rodziny w niezwykły świat chemii i fizyki. Edukatorzy z Pracowni Profesora Ciekawskiego zaprezentują liczne eksperymenty i doświadczenia, w interesujący sposób wyjaśnią otaczające nas na co dzień zjawiska fizyczne i chemiczne. W programie pokazów znajdą się eksperymenty z wykorzystaniem ciekłego azotu, pokażemy jak zrobić chemicznego kameleona czy ogniste tornado, zobaczymy jak wyglądają płonące bańki czy ognista zjeżdżalnia. Wspólnie przekonamy się, że z nauką mamy do czynienia na co dzień, często nie zdając sobie z tego sprawy. Będzie bardzo kolorowo, momentami wybuchowo i ogniście!

O godz. 15.00 planowany jest KONCERT największych dziecięcych przebojów w wykonaniu Haliniak Band.

W trakcie trwania targów Partnerzy Bydgoskiej Karty Rodziny 3 plus zapewnią także dużo atrakcji dla rodzin przy stoiskach. Zaplanowano m.in.:
– tworzenie broszek i zawieszek z filcu i tekstyliów – Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego,
– ZOO Bydgoszcz (akwaria z wybranymi gatunkami stawonogów) – LPKiW „Myślęcinek” sp. z o.o.,
– strefa gier – Centrum Gier Pegaz,
– pokaz chustowania – sklep popaopa,
– gry i konkursy – Moderator Inwestycje,

Przez cały czas trwania Forum odbywać się będą bezpłatne warsztaty ze specjalistami dla rodziców i opiekunów:
11.00 – Jak być asertywnym rodzicem
12.00 – Mamo zadbaj o siebie
13.00 – Profile osobowości
14.00 – Doradztwo podatkowe dla rodzin
15.00 – Tato tato, co ty na to
*opiekę nad dziećmi zapewnią animatorzy z Family Park

 

ZAPRASZAMY
14 października 2017 – sobota
godz.: 11:00-16:00
Sala konferencyjna CWZS Zawisza, ul. Gdańska  163
WSTĘP BEZPŁATNY!

Awwwards