14
February
2019

UWAGA! KONKURS Mama i Tata na randce

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Kochani rodzice! Kiedy ostatni raz byliście razem na randce?
Pewnie większość z Was nie jest w stanie ustalić kiedy to było…
Czas najwyższy wybrać się na kolację we dwoje i przypomnieć sobie jak to jest, kiedy ma się więcej czasu dla ukochanej osoby 😉

 

Zapraszamy do udziału w naszym walentynkowym konkursie
„Mama i Tata na randce :)”

Do każdego zakupionego biletu wstępu osoby dorosłej dajemy kupon konkursowy.

Co należy zrobić?
Napisz na kuponie krótkie życzenia walentynkowe, dopisz czytelnie swoje imię i numer telefonu. 
Z wszystkich kuponów wrzuconych między 14 a 17 lutym zostanie wybrany jeden, który nagrodzony zostanie nagrodą główną w postaci vouchera o wartości 200 zł, na kolację do Restauracji Holiday Inn w Bydgoszczy.

Zapraszamy do zabawy!

 

Regulamin konkursu – Mama i Tata na randce 

I. Organizator

Organizatorem konkursu „Mama i Tata na randce :)” jest Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park z siedzibą w Bydgoszczy ul. Fordońska 246, zwany dalej Organizatorem.

II. Czas trwania konkurs

Konkurs rozpocznie się dnia 14.02.2019 r. i trwać będzie do 17.02.2019 (do godz. 20:00)

III. Warunki udziału w konkursie

1. W konkursie biorą udział klienci, którzy napiszą krótkie życzenia walentynkowe.

2. Życzenia walentynkowe muszą być wpisane na kuponie konkursowym wydawanym podczas zakupu biletu wstępu dla osoby dorosłej. W konkursie biorą wyłącznie kupony czytelnie podpisane imieniem i numerem telefonu uczestnika.

3. Prawidłowo wypełniony kupon należy wrzucić do urny konkursowej. Z wszystkich wrzuconych kuponów zostanie wybrany jeden, który nagrodzony zostanie nagrodą główną w postaci vouchera o wartości 200 zł, na kolację do Restauracji Holiday Inn w Bydgoszczy. Voucher ważny jest do 30 grudnia 2019 roku.

4. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 18 lutego 2019 roku, na fanpage’u Family Park pod adresem: https://www.facebook.com/familyparkbydgoszcz

5. Voucher nie podlega wymianie na środki pieniężne w całości ani w części.

6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu o czym powiadomi uczestników na stronie internetowej www.familypark.pl.

 

Masz pytania? Napisz do nas!
Awwwards