03-04
December
2016

Meble firmy FLEXA w Family Park w Bydgoszczy

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W najbliższy weekend zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy z firmą FLEXA. Możliwość zobaczenia i przetestowania wybranych mebli, konkursy z nagrodami i cała masa atrakcji.

FLEXA to czołowy projektant i trend-setter w branży dla Dzieci od ponad 40 lat.

Założona w Danii w 1972 roku FLEXA specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i sprzedaży skandynawskich mebli i dodatków do pokoi dla dzieci.

Wszystkie produkty powstają w duchu tej samej skandynawskiej filozofii – ciągła troska o funkcjonalność i estetykę. Firma oferuje szeroki wybór produktów do pokoi dziecięcych: łóżka, zjeżdżalnie, łóżka wysuwane, biurka ale również kolekcje mebli skrzyniowych: szaf, modułów, regałów, półek i komód. Dopełnieniem stylu i radości są tekstylia w kilku tematycznych kolekcjach do wyboru. Korzystając z systemu FLEXA można przebudować pokój dziecka i podążać za jego zmieniającymi się potrzebami i upodobaniami,.

FLEXA to coś więcej niż zwykłe meble dla dzieci!

Flexa oferuje kompleksowe wyposażenie pokoi dziecięcych: łóżka piętrowe, łóżka ze zjeżdżalnią, biurka regulowane dla dzieci oraz szeroki system modułowych szaf  i regałów. Gdy dziecko wyrośnie z danej aranżacji łatwo możecie łatwo przebudować meble w pokoju swojego dziecka i stworzyć wnętrze idealne dla danego wieku, zawsze pewni, że otoczenie dziecka jest funkcjonalne, bezpieczne i estetyczne

FLEXA daje 5 lat gwarancji na dostępność elementów do rozbudowy i 5 lat gwarancji jakości. Meble dla dzieci FLEXA będą zmieniać się wraz z Twoim dzieckiem i podążać za jego potrzebami.

Zapraszamy do Salonów firmowych FLEXA meble dla dzieci w Toruniu i w Warszawie oraz na www.sklep.mebleflexa.pl

Awwwards