22
November
2018

PODZIEL SIĘ ZABAWKĄ

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Kochani, zapraszamy do aktywnego udziału w Wielkiej zbiórce zabawek „PODZIEL SIĘ ZABAWKĄ”, organizowanej przez Bydgoszczdladzieci.pl

Jak pomóc?
W dniach 26 listopada – 2 grudnia przynieście do Family Park zabawki, którymi Wasze dzieci już się nie bawią, a które mogą posłużyć innym dzieciom!

W naszej Recepcji znajdziecie specjalny pojemnik na zabawki, takie jak: książeczki, bajki, gry, puzzle, samochodziki, maskotki, stworki i potworki, klocki, lalki, ludziki, ale także zabawki kreatywne, ogrodowe, edukacyjne, muzyczne, itp.

Prosimy, by zabawki były czyste i w dobrym stanie, pamiętajcie, że osobie obdarowanej powinny sprawić radość!

Wszystkie one trafią do domów dziecka z naszego województwa, świetlic środowiskowych, świetlic w dziecięcych szpitalach, ośrodków terapeutycznych, ośrodków wsparcia, rodzinnych domów dziecka oraz do dzieci które często mieszkają blisko nas, a są pod opieką Regionalnych Ośrodków Pomocy Społecznej lub Rad Osiedla.

Więcej o akcji możecie przeczytać TUTAJ

 

W ubiegłym roku dzięki hojności naszych Klientów udało nam się uzbierać imponującą ilość zabawek, które trafiły do domu dziecka, rad osiedli, świetlic i innych jednostek.

Mnóstwo zabawek, które udało się zebrać w Family Park podczas akcji "Podziel się zabawką".
“Podziel się zabawką” w Family Park Bydgoszcz
Awwwards