19
November
2017

PODZIEL SIĘ ZABAWKĄ

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Wielka zbiórka dla dzieciaków 27 listopada – 3 grudnia

Zapraszamy do aktywnego udziału w wielkiej zbiórce zabawek pod hasłem „PODZIEL SIĘ ZABAWKĄ”. Organizatorem akcji jest Portal bydgoszczdladzieci.pl przy współpracy z Fundacją „Nowe Pokolenie”.
Zbiórka zabawek odbędzie się w dniach 27.11-03.12 .
Zabawki można przynosić do Family Park (Recepcja).

1/ Zbieramy zabawki używane, w bardzo dobrym stanie, zabawki, którymi nasze dzieci już się nie bawią, a które posłużyć mogą innym dzieciom.
2/ Zabawki powinny być bezpieczne, tj. nieuszkodzone i czyste! Takie, które sami chcielibyśmy otrzymać.
3/ Zabawki będą służyć dzieciom, które ich naprawdę potrzebują. Zbieramy zabawki którymi można bawić się w pojedynkę, ale także te, które nadają się do gry zespołowej.
4/ Zabawki należy dostarczać do wybranego punktu osobiście. Organizatorzy nie będą odbierać zabawek z domów, mieszkań, ani innych wskazanych miejsc.
5/ Zabawki zostaną przekazane Dzieciom z osiedli  Śródmieście, Wilczak – Jary, Brdyujście, Bydgoszcz Wschód – Siernieczek,  Łęgnowo,  Kapuściska wskazanych przez Rady Osiedli, a także do świetlic środowiskowych, MDK-ów (gry zespołowe), Fundacji Wielka Rodzina, oraz Domu Dziecka w Bydgoszczy przy ul. Stolarskiej.

Strona www zbiórki:
http://bydgoszczdladzieci.pl/podziel-sie-zabawka-wielka-zbiorka-dla-dzieciakow-27-listopad-3-grudnia/

 

Awwwards