W grudniu 2004r. na terenie byłej Fabryki Rowerowej Romet powstało Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park. Szara hala pofabryczna jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmieniła się w kolorową krainę dziecięcych zabaw i marzeń.

Centrum Zabaw Rodzinnych
FAMILY PARK

powstało z myślą o wszystkich, którzy poszukują ciekawej formy spędzania czasu z bliskimi. Naszym pragnieniem było zapewnianie możliwości aktywnego wypoczynku z dozą relaksu wszystkim członkom rodziny w różnym wieku. Nasz obiekt to ponad 4000 m2

W obiekcie znajduje się sala zabaw dla najmłodszych, którzy pod czujnym okiem animatorów będą mogli odkrywać świat, spędzając przy tym wesoło czas. Ściana wspinaczkowa, samochodziki akumulatorowe oraz wiele innych atrakcji dla dzieci które pozwolą im zdobywać nowe umiejętności podczas rozmaitych aktywności fizycznych. Posiadamy również kręgielnię – idealną na rodzinne zawody bądź rozgrywkę między znajomymi. Przez jedenaście lat odwiedziło nas ponad milion dzieci. Jesteśmy dumni, że kolejne pokolenie zaczyna poznawać świat bawiąc się i ucząc w Family Park.

Nasze standardy

Szczególnie ważne jest dla nas bezpieczeństwo techniczne i sanitarne, dzięki którym stwarzamy warunki do pełnej kreatywności rodzinnej zabawy. Nasz zespół codziennie czuwa nad prawidłowym działaniem Family Park. Nad bezpieczeństwem zabawy w Family Park czuwa zespół pracowników technicznych, którzy prowadzą zgodnie z obowiązującymi wytycznymi codzienną kontrolę urządzeń przez oględziny oraz kontrole funkcjonalne, które prowadzą do szczegółowej oceny stanu każdego urządzenia. Każdego roku Family Park poddawane jest akredytacji technicznej przez uprawnionego specjalistę, który bada wszystkie znajdujące się urządzenia i dokumentację wydając orzeczenie, na bazie którego możliwe jest prowadzenie obiektu.

Czytaj więcej

Strefa rodzica

Zmęczony wspólną zabawą z dzieckiem? Odpocznij w strefie S-pokoju. Wyciszone miejsce ze stolikami przy których możesz odpocząć, napić się kawy i spróbować specjałów naszego bufetu. Skorzystaj z bezpłatnego internetu, poczytaj prasę i nabierz sił na dalszą zabawę z dzieckiem. Sala zabaw Family Park to również wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe z okazji roczku, komunii świętej oraz spotkania integracyjne dla pracowników. Zapytaj o szczegółową ofertę.

Bufet

Nasz bufet w swojej ofercie ma wszystko, co może zadowolić podniebienia rodziców i dzieci.

Przekąski, napoje oraz desery, które pozwolą zregenerować siły po trudach zdobywania Figloraju.

Pyszna kawa czeka na rodziców, którzy potrzebują dawki energii aby nadążyć za swoimi pociechami.

Sprawdź ofertę bufetu
Awwwards